Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили


Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили

В середньому за останній місяць ціни підскочили гдето на п’ять тисяч доларів. Правда, порівнюючи ціни лютого і травня в доларах, може здатися, що квартири навпаки подешевшали. На самій же справі це пов′язано з коливаннями курсу долара.
При перерахунку в гривну ціни дійсно порядком підросли за останні місяці.
Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили з осені минулого року, коли ціни відразу звалилися на 2030 відсотків і опустилися до рівня дворічної давності. Втім, скористатися цією ситуацією встиг не багато хто, оскільки ізза економічної кризи люди залишилися без заробітку і можливості забрати свої заощадження з банків.
Проте говорити про однозначне подорожчання квартир поки теж рано: при нинішній ситуації в країні прогнозувати, що буде далі з курсом і, відповідно, цінами на житлі ніхто не береться.
Тенденція до подорожчання дійсно є, розповідає директор компанії «Арсеналдевелопмен» Юрій Калагастов. - Фактичне подорожчання можна підтвердити тільки за наслідками моніторингу впродовж мінімум трьох місяців. Далекоглядні вже зараз розуміють, що далі …

Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили →

Запорізький парадокс житлової нерухомості

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Запорізький парадокс житлової нерухомості

Такий попит примушує компанії постійно нарощувати обороти».
Наявність «розриву» між попитом і пропозицією підтверджує також директор компанії «Арсенал-девелопмент» Роман Калагастов: «Збільшення об’ємів інвестиційного будівництва житла сприяє і збільшенню попиту, в першу чергу, на комфортабельні квартири.
Достатні багато потенційних покупців, незадоволених існуючими варіантами чекаючі введення в експлуатацію житла нової якості. А таке житло можна придбати тільки на первинному ринку. Можна сказати, що на сьогодні в Запоріжжі недостатні об’єми введення в експлуатацію нового житла».
Вартість 1 кв.м нового житла в Запоріжжі варіюється від $450 до $800. На ціни впливають такі традиційні чинники, як співвідношення попиту і пропозиції, наявність розвиненої інфраструктури, транспортних розв′язок, престижність району. Специфічним чинником для обласного центру залишається рівень екологічної забрудненості.
Запорожці вважають за краще набувати житла в зонах, які вважаються екологічно чистими. Ціни на житлі в таких районах йдуть майже врівні з цінами в центрі міста.
На думку забудовників, первинне житло в Україні має тенденцію до дорожчання за рахунок підвищення …

Запорізький парадокс житлової нерухомості →