Майстерня бізнесу - послуги

Posted by | Компанія \"Мастерская бизнеса\" | Tuesday 31 March 2009 09:15

Компанія \Мастерская бизнеса\ - Майстерня бізнесу - послуги

Після того, як будуть підібрані варіанти операцій, з Вами буде поміщений договір, організований огляд і подальше обслуговування.

Порядок обслуговування покупця вказаний тут.

Якщо Ви хочете отримувати актуальну інформацію про цікаві об’єкти нерухомості, скористайтеся безкоштовною послугою - Адресна розсилка інформації про нові об’єкти.

Стандартним набором послуг Компанії є ріелтерськіє послуги і юридичні послуги з супроводу операції з об’єктом нерухомості.
Клієнт може замовити будь-який набір послуг, які надає Компанія або її партнери.
Замовити послуги Компанії можна розмістивши на сайті нове оголошення про операцію, що цікавить, з об’єктом бізнесу, або заповнивши форму замовлення послуг або зв′язавшись з нами по телефону або e-mail.
З моменту розміщення на сайті нового оголошення клієнта співробітники Компанії приймають замовлення в роботу і починають пошук потрібного варіанту операції з об’єктом бізнесу.

Клієнти, які самостійно здійснюють пошук потрібного варіанту операції з об’єктами бізнесу можуть скористатися послугами Компанії з розміщення платних оголошень на сайті …

Майстерня бізнесу - послуги →

Майстерня бізнесу

Posted by | Компанія \"Мастерская бизнеса\" | Monday 30 March 2009 09:15

Компанія \Мастерская бизнеса\ - Майстерня бізнесу

Наші клієнти мають доступ до найбільшої в Запоріжжі бази даних об’єктів нерухомості і потенційних покупців.

Ми розробили власне програмне забезпечення, яке спрощує підбір варіантів нерухомості . Автоматизований процес підбору варіантів операцій забезпечує якісніше обслуговування клієнтів.

Ми створили кращий в Запоріжжі тематичний сайт . Це фактично відкритий торговий майданчик і будь-який учасник ринку комерційної нерухомості може її ефективно використовувати. Джерело: delotrade.com

Майстерня бізнесу →

АН Партнер плюс

Posted by | Агенства нерухомості | Sunday 29 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - АН Партнер плюс

Це і є секрет нашого успіху!
Нас рекомендують:

Анатолій Вікторович:
Я звернувся в АН «Партнер плюс» з проханням допомогти мені придбати 2-комн.кв. на Бородінськом. Мені дуже сподобалося, що на мою заявку швидко відповіли і запропонували мені на вибір 4 варіанти. Я був здивований на скільки точно фахівець вибрав варіанти, що був готовий купити 3 з 4 :). Порадившись з сім’єю, ми вибрали квартиру. Тепер я знаю, як працюють професіонали.

Наталія Мені потрібно було узяти в оренду магазин. Причому, потрібно було дуже терміново. Я звернулася в багато агентств, але результату не було. Друзі порадили звернутися в АН «Партнер плюс». У них така база даних, що можна знайти що завгодно. А головне, дуже уважний підхід до кожного клієнта

Вікторія і …

АН Партнер плюс →

Агентство Нерухомості МИТРА

Posted by | Агенства нерухомості | Saturday 28 March 2009 09:15

За цей період роботи нами накопичений великий досвід, і ми раді, що нас рекомендують друзям і знайомим. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнти зверталися до нас багато разів, тому працюємо чесно і прагнемо максимально задовольнити запити клієнта.
Наше агентство має великий банк даних і будь-які запити покупців здійснимий із задоволенням.

Співпраця з нами це кваліфіковане рішення будь-яких житлових проблем.
Агентств нерухомості в місті багато, кожне має свій імідж і характеристики. Що ж відрізняє нас від інших? Перш за все такий стабільний показник, як чистота операції, відсутність суперечок між покупцями і продавцями після завершення операцій. Нас в місті знають, як стабільне агентство нерухомості - і це важливо.
Наша система роботи виключає всякі нарікання з боку покупців і продавців.

Якщо Ви - продавець , то об’єкт продажу буде поставлений на облік за тією …

Агентство Нерухомості МИТРА →

ЦН Професіонал

Posted by | Агенства нерухомості | Friday 27 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - ЦН Професіонал

А всі компанії ті, що промишляють «легкою наживою» припинили своє існування через відсутність постійних клієнтів.

Ми щиро дякуємо всім нашим клієнтам, завдяки позитивним відгукам яких ми за ці 4 року на ринку нерухомості отримали не тільки репутацію надійної, стабільної ріелторськой компанії, але і змогли вижити у важкі часи.
Більш того ми раді констатувати той факт, що значна частина людей, що звернулися до нас вперше приходять по особистих рекомендаціях друзів, знайомих, товаришів по службі які вже встигли по гідності оцінити якість наших послуг.Джерело: melitopol-realty.com

ЦН Професіонал →

АН Співдружність

Posted by | Агенства нерухомості | Thursday 26 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - АН Співдружність

На нашій сторіночці в Інтернеті у відповідних її розділах Ви зможете детально ознайомитися з переліком послуг, що надаються АН “Співдружність”, отримати зведення про наявні в продажі об’єкти нерухомості, вакансіях і черпнути багато іншої корисної інформації. Джерело: sodrujestvo.ru

АН Співдружність →

1 2 3 4 5 6