Як пережити кризу ріелтору

Posted by | Про ріелторів | Thursday 16 April 2009 09:15

Про ріелторів - Як пережити кризу ріелтору

Якщо ще до вересня 2008 р. звичайний фахівець в середньому отримував 2500-3500 грн. в місяць, то сьогодні його заробіток при продажах в кращому разі коливається на рівні 1500-2000 грн.

2. Середній рівень зарплати ріелторов за наявності продажів, грн.

Вересень 2008 р. Лютий 2009 р. Початкова кваліфікація 1500-2000 1000 Середня кваліфікація 2500-3500 1500-2000 Висока кваліфікація 4000-7000 3000-3500
За даними rabota.ua Експерти порталу rabota.ua готові дати ріелторам ради, які допоможуть їм справитися з ситуацією, що склалася.

Отже, професіоналам своєї справи, чия компанія припинила своє існування, варто звернути увагу на вакансії крупних агентств по нерухомості. Не дивлячись на кризу, деякі з них залишаються на плаву і обмежуються лише закриттям філіалів. Саме вони сьогодні проводять близько 80% всіх операцій по купівлі-продажу нерухомості і продовжують пошук професіоналів, які допоможуть їм вижити.

Причому, по можливості, варто звернутися саме до регіональних компаній, які відчувають себе небагато краще столичних за рахунок меншої вартості житла, що …

Як пережити кризу ріелтору →

Теорія без практики порожня

Posted by | Про ріелторів | Wednesday 15 April 2009 09:15

Про ріелторів - Теорія без практики порожня

У Україні також були організовані курси дистанційного навчання рієлторськой професії.

Потрібно відзначити, що в багатьох європейських країнах, а також в США не бачать необхідності навчати професії рієлтора у Вузі. Питанням освіти і підвищення кваліфікації рієлторов приділяється величезна увага, працювати у сфері нерухомості і носити звання рієлтора - престижно.
Але професія є практичною і вважається, що викладання такого великого об’єму теорії, якою дають у вищих учбових закладах, не зовсім виправдане. Як не можна краще тут підходить мудрий вислів про те, що освіта - це уміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях.
Це є лейтмотивом навчання в агентстві нерухомості “атланта”, одному з небагатьох агентств, в якому успішно працюють професійні курси рієлторов вже впродовж 7 років.
Навчання проходять як новачки в рієлторськой діяльності, так і рієлтори, які мали досвід роботи в інших агентствах. Адже підхід до роботи, її організація і внутрішньокорпоративні принципи в різних агентствах можуть істотно відрізнятися.
Також серед слухачів курсів є і …

Теорія без практики порожня →

Чи варто звертатися до ріелтору

Posted by | Про ріелторів | Tuesday 14 April 2009 09:15

Про ріелторів - Чи варто звертатися до ріелтору

Чи та варто ризикувати втратою квартири або крупної суми грошей і відправлятися у вільне плавання по повному підводних каменів ринку нерухомості? Залишається тільки побажати, щоб кожний з Вас знайшов свого чесного і надійного ріелтора. Джерело: bnu.com.ua

Чи варто звертатися до ріелтору →

У чому сенс роботи ріелтора

Posted by | Про ріелторів | Monday 13 April 2009 09:15

Про ріелторів - У чому сенс роботи ріелтора

Отже, хто такий рієлтор і в чому суть його роботи?
Представте - ви покупець квартири. Переглядаєте величезну кількість оголошень в друкарських ЗМІ і Інтернеті, витрачаєте масу часу на дзвінки, переговори об можливості огляду квартир, зустрічі. В процесі оглядів з’ясовується, що об’єкти абсолютно не відповідають вашим побажанням. А як подумаєш про юридичні хитросплетіння і паперову тяганину, попередню операцію!..
Без відпустки не обійтися! Або не обійтися без допомоги професійного рієлтора.
Досвідчений рієлтор відразу відсікає ті варіанти, які тільки на перший погляд здаються відповідними. Делает підбірку об’єктів , на підставі відкоректованої їм раніше бази об’єктів. Перш ніж показати вам ці об’єкти, відвідує їх, перевіряючи на відповідність вашим побажанням. Організовує покази, збудувавши зручний “ланцюжок”. Консультує про ситуацію на ринку.
Допомагає улагодити юридичні питання. Супроводжує клієнта при операції. Сприяє у виконанні умов договору між покупцем продавцем.
Інший приклад. Ви - продавець. Питання, з яким ви прокидаєтеся і засинаєте: “Скільки …

У чому сенс роботи ріелтора →

Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати

Posted by | Про ріелторів | Sunday 12 April 2009 09:15

Про ріелторів - Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати

Зможете перевірити так само?

А на самій операції, на передачі грошей, Ви те ж все зможете самі організувати? Думаю, що ні…

Так що Ви заощадите, займаючись покупкою квартири самостійно? та нічого, тільки піддайтеся ризику залишитися і без квартири і без грошей, так що подумайте, а чи треба Вам ризикувати? Джерело: rusarticles.com

Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати →

Професія - ріелтор

Posted by | Про ріелторів | Saturday 11 April 2009 09:15

Про ріелторів - Професія - ріелтор

Для того, щоб нею займатися, треба вчитися і складати складні іспити. Є люди, які, вибравши цю професію в молодості, займаються нею все життя, є і цілі ріелторськіє династії.
Перша женщина-ріелтор Каліфорнії (до 70-х років це була чоловіча професія) Дикі де Лес, займається цією роботою вже 33 року. Вона була і президентом асоціації ріелтеров графства Ріверсайд, і віце-президентом Асоціації ріелтеров Каліфорнії, а в 1995 році отримала титул “Жінка року” цього штату.
Не дивлячись на похилий вік, вона і зараз продовжує активно працювати як брокер по нерухомості, і не тому, що їй необхідно заробляти на життя (Дикі - дуже спроможна жінка), а тому, що їй подобається допомагати людям вирішувати свої житлові проблеми.
На минулих президентських виборах серйозним конкурентом Білл клінтона на останньому етапі був Боб Доул - людина, яка все життя працювала брокером по нерухомості. Це ще раз підкреслює соціальну значущість і пошану даної професії на Заході.

В нашій країні професія ріелтор з’явилася зовсім …

Професія - ріелтор →

1 2 3