Агенство нерухомості атланта

Posted by | Агенства нерухомості | Tuesday 24 March 2009 09:15

« Бюро нерухомості Спектр   |   Агентство Нерухомості Інтер »

Агенства нерухомості - Агенство нерухомості атланта Холдинг “атланта” - це вже добре відоме ім’я в Одесі і за її межами. У нас є досягнення, якими може гордитися будь-яка компанія.
За 7 років роботи на ринку нерухомості створено і успішно розвивається агентство нерухомості “АТЛАНТА”, яке в даний час представлене 21 представництвами у всіх районах міста Одеси.

З середини 2005 року активно працює Міжнародний напрям агентства нерухомості “атланта” і сьогодні успішно представляє нашому споживачеві для придбання нерухомість Іспанії, Кіпру, Туреччини, Болгарії і Німеччини.

Окрім Агентства нерухомості до складу Холдингу “атланта” входять ті, що ефективно працюють в місті Одесі: туристичне агентство “ПАСПАРТУ”, радіо-таксі “ПРОМЕТЕЙ”, ряд цілодобових аптек “АТЛАНТА-ФАРМ”.

Найбільш успішним нашим бізнесом, що діє, є агентство нерухомості “АТЛАНТА”.

АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ “АТЛАНТА” СЬОГОДНІ

Агентство нерухомості “АТЛАНТА” - підприємство, що динамічно розвивається. 28 грудня 2009 року виконується 8 років існування агентства на ринку. Генеральне керівництво і менеджерський склад мають багаторічний досвід роботи на ринку нерухомості.
Завдяки поєднанню досвіду, енергії, нестандартним підходам у веденні бізнесу і використанню передових технологій обслуговування клієнтів, “АТЛАНТА” за цей період часу добилася високого ступеня довіри, як серед операторів ринку нерухомості, так і серед клієнтів.

Сьогодні агентство нерухомості “АТЛАНТА” - це 21 Представництв в м. Одесі, з них 15 - територіальних (три в Центрі міста, два в Приморському районі, чотири на пос.
Котовського, два на Таїрова, три на Черемхах, одне на Молдавії), і 6 спеціалізованих Представництв : Представництво будинків і ділянок на Фонтані, Представництво в ПГТ Чорноморка -Овидиопольский р-н, Представництво будинків і ділянок в з. Фонтанка -Суворовский і Комінтернівський райони, Представітелсьтво в з. Усатово- Беляєвській район.


Tags: , , , , , ,

Агенства нерухомості


Схожі записи