Агентство нерухомості Kichkas

Posted by | Агенства нерухомості | Sunday 22 March 2009 09:15

« Компанії Логіка   |   Бюро нерухомості Спектр »

Агенства нерухомості - Агентство нерухомості Kichkas Наше Агентство нерухомості Kichkas працює на ринку рієлторськіх послуг з 1995 року.

Продаж вторинного житла - один з напрямів діяльності нашого агентства нерухомості.

Наші фахівці допоможуть Вам швидко і юридично правильно здійснити покупку, обмін або продаж вторинних квартир в Запоріжжі і Запорізькій області.

Ми ведемо постійний моніторинг вторинного житла, щоб запропонувати своїм клієнтам кращі вторинні квартири Запоріжжя і області на вигідних умовах.

У разі придбання квартири на вторинному ринку важливим завданням є перевірка юридичної чистоти і історії квартири. Ми гарантуємо, що, співробітничавши з нами, Ви завжди володітимете достовірною і повною інформацією про нерухомість, що набуває, а також про всі деталі операції.

Купити квартиру

За допомогою нашої компанії Ви зможете купити квартиру в Москві або найближчому Підмосков′ї. Ми не робимо секрету з роботи ріелтора, тому Ви самі в реальному часі зможете вибрати і оцінити свою майбутню нерухомість прямо на нашому сайті.

Продаж квартир

Продати квартиру не складно, складно продати квартиру з максимальною вигодою, за мінімальний термін! На сьогоднішньому Московському ринку нерухомості немає сталої вартості квадратного метра. Ціни, то стрибкоподібно ростуть, то місяцями стоять на місці.

В таких умовах на перший план виходить правильна оцінка вартості квартири і грамотна рекламна кампанія Вашої нерухомості.

Як і будь-який товар, нерухомість потребує реклами. Від того наскільки вона продумана і ефективна залежить кількість потенційних покупців. А від того як піднесені всі переваги Вашої нерухомості і згладжені недоліки при показі, залежить її кінцева вартість.

Джерело: kichkas.com.ua


Tags: , , , , , ,

Агенства нерухомості


Схожі записи