Агентство Нерухомості МИТРА

Posted by | Агенства нерухомості | Saturday 28 March 2009 09:15

« ЦН Професіонал   |   АН Партнер плюс »

Будь-яка нерухомість є значною матеріальною цінністю. Кожний з нас, в певний момент, вступає у економічні відносини на ринку нерухомості. Ці відносини: продаж, покупка, обмін, вступ до спадку, узаконення самовільних будов, вимагають певних знань і значних витрат часу для реалізації Ваших бажань.

Агентство Нерухомості “МИТРА” засновано в 1999 році. Ми розташовуємося у власному офісі. За цей період роботи нами накопичений великий досвід, і ми раді, що нас рекомендують друзям і знайомим. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнти зверталися до нас багато разів, тому працюємо чесно і прагнемо максимально задовольнити запити клієнта.
Наше агентство має великий банк даних і будь-які запити покупців здійснимий із задоволенням.

Співпраця з нами це кваліфіковане рішення будь-яких житлових проблем.

Агентств нерухомості в місті багато, кожне має свій імідж і характеристики. Що ж відрізняє нас від інших? Перш за все такий стабільний показник, як чистота операції, відсутність суперечок між покупцями і продавцями після завершення операцій. Нас в місті знають, як стабільне агентство нерухомості - і це важливо.
Наша система роботи виключає всякі нарікання з боку покупців і продавців.

Якщо Ви - продавець , то об’єкт продажу буде поставлений на облік за тією ціною, яку Ви вкажете. Вся робота з Вами по пошуку покупця і реклама об’єкту нерухомості проводиться безкоштовно. Також безкоштовно ми проводимо ефективну рекламу нерухомості в Інтернеті. Ми не радимо продавцям укладати ексклюзивні договори з будь-якими фірмами - це украй невигідно.
Вступ до спадку, узаконення самовільних будов, підготовка документів в БТІ , вимагають значних матеріальних витрат. У нашому агентстві, для продавців нерухомості, можлива підготовка повного пакету документів в кредит до укладення оборудки відчуження нерухомості.


Tags: , , , , , ,

Агенства нерухомості


Схожі записи