АН Партнер плюс

Posted by | Агенства нерухомості | Sunday 29 March 2009 09:15

« Агентство Нерухомості МИТРА   |   Майстерня бізнесу »

На ринку нерухомості м. Запоріжжя з 01.10.07г. успішно почало свою діяльність АН «Партнер плюс». Надаючи широкий спектр послуг з житлової і комерційної нерухомості, АН зайняло лідируючі позиції.

Ми завжди готові допомогти Вам з підбором нерухомості будь-якого призначення. Причому, що не маловажно, консультації про ринок нерухомості, про ліквідність об’єктів, про специфіки районів досвідчені фахівці нададуть безкоштовно. Агентство перевірить чистоту операції. Наші партнери - кращі нотаріальні контри м. Запоріжжя.
Ми співробітничаємо зі всіма банками і безкоштовно надамо Вам послугу в отриманні кредиту, а для юридичних осіб - у відкритті розрахункового рахунку.

Якщо Ви не бажаєте нескінченно ходити по державних інстанціях і тужити в очікуванні заповітних підписів, ми із задоволенням зробимо це за вас, до того ж в прискореному порядку. Агентство надає допомога в перекладі об’єктів з житлового фонду в нежилою, супровід проектної документації, введення об’єктів в експлуатацію.
А зараз у нас діє СУПЕРПОСЛУГА, переклад з нежилого фонду в жилою!

В нашому агентстві працюють фахівці, що знають товк в нерухомості і що уміють цінувати ваш час. Це і є секрет нашого успіху!

Нас рекомендують:

Агенства нерухомості - АН Партнер плюс

Анатолій Вікторович:

Я звернувся в АН «Партнер плюс» з проханням допомогти мені придбати 2-комн.кв. на Бородінськом. Мені дуже сподобалося, що на мою заявку швидко відповіли і запропонували мені на вибір 4 варіанти. Я був здивований на скільки точно фахівець вибрав варіанти, що був готовий купити 3 з 4 :). Порадившись з сім’єю, ми вибрали квартиру. Тепер я знаю, як працюють професіонали.

Агенства нерухомості - АН Партнер плюс

Наталія


Tags: , , , , , ,

Агенства нерухомості


Схожі записи