АН Співдружність

Posted by | Агенства нерухомості | Thursday 26 March 2009 09:15

« Агентство Нерухомості Інтер   |   ЦН Професіонал »

Агенства нерухомості - АН Співдружність Створюючи, набуваючи, продаючи нерухомість, люди вступають в таку область відносин один з одним, де першорядне значення має взаємна довіра, заснована, перш за все, на знаннях Законів, а також на інформації про партнерів по операції.
Тому спочатку нашої співпраці пропонуємо Вам коротку довідку про наше Агентство нерухомості “Співдружність”.

Рік народження “Співдружності” - 1993.

Рік почала роботи з нерухомістю - 1997, тобто стаж роботи “Співдружності” на ринку нерухомості рівний восьми рокам. Для агентства нерухомості це - вік зрілості.

В даний час АН “Співдружність” розвивається динамічно і стійко. Разом із зростаючим об’ємом реалізації і розширенням асортименту квартир в новобудовах, в “Співдружності” за минулий рік сформовані відділи вторинного житла, заміській і комерційній нерухомості.
Це дозволяє нашому Агентству запропонувати своїм клієнтам и реально здійснити на практиці найрізноманітніші послуги на ринку нерухомості в місті Москві - від “простих” продажів, до складних “з’їздів″ і “роз’їздів″; від підбору приміщень для орендарів до продажу дорогих особняків в центральній частині міста; від реалізації готових об’ємів новобудов, до участі в крупних інвестиційних проектах, починаючи із стадії підготовки документації на будівництво.

В основі успішності нашого Агентства - професіоналізм його співробітників, які навіть в дуже складних ситуаціях здатні захистити інтереси клієнта і виконати його побажання. Ми, на щастя, не знаємо, що таке - серйозні претензії клієнта до нашого Агентства.

Офісне приміщення АН “Співдружність” знаходиться в п’яти хвилинах ходьби від станції метро “Китай - місто” і розташовано за адресою: місто Москва, Великий Златоустінській провулок, будинок 6, будова Б.


Tags: , , , , , ,

Агенства нерухомості


Схожі записи