ЦН Професіонал

Posted by | Агенства нерухомості | Friday 27 March 2009 09:15

« АН Співдружність   |   Агентство Нерухомості МИТРА »

Агенства нерухомості - ЦН Професіонал 15 червня 2009 року ЦН «Професіонал» відзначить своє 4х-летие. На ринок нерухомості Мелітополя ми прийшли в дуже непростий час, коли стан ринку важко було назвати цивілізованим.
Це був ринок «торгашів» нерухомості, коли покупцеві особливо, і вибрати було нічого, оскільки ціни на квартири навмисно необгрунтовано напружувалися численними посередниками. Наперекір тенденціям ЦН, що склалися, «Професіонал» узявши за своє головне правило чесність і порядність з першого дня своєї роботи прагнув до якісного лідерства на ринку нерухомості Мелітополя.
З кожним днем ми прагнули підтримувати і укріплювати свою репутацію, виправдовуючи і передбачаючи очікування кожного нашого клієнта.

Вже давно не секрет що світова економічна криза 2008 го року не тільки зробив ціни на нерухомість доступнєє, але і кардинальним чином змінив правила гри на ринку нерухомості доступней.
В умовах повної відсутності іпотечного кредитування ринок нерухомості практично став, свою роботу змогли продовжити тільки гідні ріелторськіє компанії, що володіють значним кредитом довіри городян. А всі компанії ті, що промишляють «легкою наживою» припинили своє існування через відсутність постійних клієнтів.

Ми щиро дякуємо всім нашим клієнтам, завдяки позитивним відгукам яких ми за ці 4 року на ринку нерухомості отримали не тільки репутацію надійної, стабільної ріелторськой компанії, але і змогли вижити у важкі часи.
Більш того ми раді констатувати той факт, що значна частина людей, що звернулися до нас вперше приходять по особистих рекомендаціях друзів, знайомих, товаришів по службі які вже встигли по гідності оцінити якість наших послуг.

Джерело: melitopol-realty.com


Tags: , , , , , ,

Агенства нерухомості


Схожі записи