АН Партнер плюс

Posted by | Агенства нерухомості | Sunday 29 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - АН Партнер плюс

Якщо Ви не бажаєте нескінченно ходити по державних інстанціях і тужити в очікуванні заповітних підписів, ми із задоволенням зробимо це за вас, до того ж в прискореному порядку. Агентство надає допомога в перекладі об’єктів з житлового фонду в нежилою, супровід проектної документації, введення об’єктів в експлуатацію.
А зараз у нас діє СУПЕРПОСЛУГА, переклад з нежилого фонду в жилою!
В нашому агентстві працюють фахівці, що знають товк в нерухомості і що уміють цінувати ваш час. Це і є секрет нашого успіху!
Нас рекомендують:

Анатолій Вікторович:
Я звернувся в АН «Партнер плюс» з проханням допомогти мені придбати 2-комн.кв. на Бородінськом. Мені дуже сподобалося, що на мою заявку швидко відповіли і запропонували мені на вибір 4 варіанти. Я був здивований на скільки точно фахівець вибрав варіанти, що був готовий купити …

АН Партнер плюс →

Агентство Нерухомості МИТРА

Posted by | Агенства нерухомості | Saturday 28 March 2009 09:15

Нас в місті знають, як стабільне агентство нерухомості - і це важливо.
Наша система роботи виключає всякі нарікання з боку покупців і продавців.

Якщо Ви - продавець , то об’єкт продажу буде поставлений на облік за тією ціною, яку Ви вкажете. Вся робота з Вами по пошуку покупця і реклама об’єкту нерухомості проводиться безкоштовно. Також безкоштовно ми проводимо ефективну рекламу нерухомості в Інтернеті. Ми не радимо продавцям укладати ексклюзивні договори з будь-якими фірмами - це украй невигідно.
Вступ до спадку, узаконення самовільних будов, підготовка документів в БТІ , вимагають значних матеріальних витрат. У нашому агентстві, для продавців нерухомості, можлива підготовка повного пакету документів в кредит до укладення оборудки відчуження нерухомості.
Якщо Ви - покупець , то отримуєте вичерпну консультацію по покупці нерухомості в м. Запоріжжя по об’єкту, що цікавить Вас. У …

Агентство Нерухомості МИТРА →

ЦН Професіонал

Posted by | Агенства нерухомості | Friday 27 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - ЦН Професіонал

А всі компанії ті, що промишляють «легкою наживою» припинили своє існування через відсутність постійних клієнтів.

Ми щиро дякуємо всім нашим клієнтам, завдяки позитивним відгукам яких ми за ці 4 року на ринку нерухомості отримали не тільки репутацію надійної, стабільної ріелторськой компанії, але і змогли вижити у важкі часи.
Більш того ми раді констатувати той факт, що значна частина людей, що звернулися до нас вперше приходять по особистих рекомендаціях друзів, знайомих, товаришів по службі які вже встигли по гідності оцінити якість наших послуг.Джерело: melitopol-realty.com

ЦН Професіонал →

АН Співдружність

Posted by | Агенства нерухомості | Thursday 26 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - АН Співдружність

Для агентства нерухомості це - вік зрілості.
В даний час АН “Співдружність” розвивається динамічно і стійко. Разом із зростаючим об’ємом реалізації і розширенням асортименту квартир в новобудовах, в “Співдружності” за минулий рік сформовані відділи вторинного житла, заміській і комерційній нерухомості.
Це дозволяє нашому Агентству запропонувати своїм клієнтам и реально здійснити на практиці найрізноманітніші послуги на ринку нерухомості в місті Москві - від “простих” продажів, до складних “з’їздів″ і “роз’їздів″; від підбору приміщень для орендарів до продажу дорогих особняків в центральній частині міста; від реалізації готових об’ємів новобудов, до участі в крупних інвестиційних проектах, починаючи із стадії підготовки документації на будівництво.

В основі успішності нашого Агентства - професіоналізм його співробітників, які навіть в дуже складних ситуаціях здатні захистити інтереси клієнта і виконати його побажання. Ми, на щастя, не знаємо, що таке - серйозні претензії клієнта до нашого Агентства.
Офісне приміщення АН “Співдружність” знаходиться в п’яти …

АН Співдружність →

Агентство Нерухомості Інтер

Posted by | Агенства нерухомості | Wednesday 25 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - Агентство Нерухомості Інтер

Фахівці АН «Інтер» прагнуть до довгострокової і взаємовигідної співпраці, виконуючи свою роботу на совість.
Висока якість послуг, що надаються нами, підтверджена добрими відгуками наших клієнтів і значною кількістю клієнтів що звертаються в агентство по рекомендації своїх друзів, колег по роботі, знайомих, що успішно провели операції на ринку нерухомості за допомогою фахівців АН «Інтер».
Клієнтами і партнерами АН «Інтер» були: державні установи, комерційні банки, підприємства малого і середнього бізнесу, юридичні і фізичні особи. Пропонуємо свій досвід і професіоналізм і сподіваємося на взаємовигідну співпрацю! Джерело: darinfo.com.ua

Агентство Нерухомості Інтер →

Агенство нерухомості атланта

Posted by | Агенства нерухомості | Tuesday 24 March 2009 09:15

Агенства нерухомості - Агенство нерухомості атланта

З середини 2005 року активно працює Міжнародний напрям агентства нерухомості “атланта” і сьогодні успішно представляє нашому споживачеві для придбання нерухомість Іспанії, Кіпру, Туреччини, Болгарії і Німеччини.
Окрім Агентства нерухомості до складу Холдингу “атланта” входять ті, що ефективно працюють в місті Одесі: туристичне агентство “ПАСПАРТУ”, радіо-таксі “ПРОМЕТЕЙ”, ряд цілодобових аптек “АТЛАНТА-ФАРМ”.
Найбільш успішним нашим бізнесом, що діє, є агентство нерухомості “АТЛАНТА”.

АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ “АТЛАНТА” СЬОГОДНІ
Агентство нерухомості “АТЛАНТА” - підприємство, що динамічно розвивається. 28 грудня 2009 року виконується 8 років існування агентства на ринку. Генеральне керівництво і менеджерський склад мають багаторічний досвід роботи на ринку нерухомості.
Завдяки поєднанню досвіду, енергії, нестандартним підходам у веденні бізнесу і використанню передових технологій обслуговування клієнтів, “АТЛАНТА” за цей період часу добилася високого ступеня довіри, як серед операторів ринку нерухомості, так і серед клієнтів.
Сьогодні агентство нерухомості “АТЛАНТА” - це 21 Представництв в м. Одесі, з них 15 …

Агенство нерухомості атланта →

1 2