Майстерня бізнесу

Posted by | Компанія \"Мастерская бизнеса\" | Monday 30 March 2009 09:15

« АН Партнер плюс   |   Майстерня бізнесу - послуги »

Компанія \Мастерская бизнеса\ - Майстерня бізнесу Компанія “Майстерня бізнесу” является спеціалізованим агентством комерційної нерухомості і працює на рынке міста Запоріжжя і Запорізької області .

Мы допомагаємо Клієнтам совершать вигідні операції з комерційною нерухомістю і забезпечуємо їх юридичну і фінансову чистоту.

Компанія мають великий досвід роботи і провела не один десяток операцій з об’єктами комерційної нерухомості. З результатами роботи Компанії можна познайомитися на сторінці сайту Галерея.

Ми прагнемо стати кращими

Наша мета - завжди бути кращим агентством на ринку комерційної нерухомості в Запоріжжі .

Щоб бути кращими:

  1. Ми зосередили свою роботу тільки на ринку комерційної нерухомості . У м. Запоріжжя багато агентств нерухомості і приватних маклерів, які займаються всім підряд, але мало хто робить свою роботу якісно. А ми переконані - спеціалізована Компанія, краще універсальною !
  2. Ми ретельно вибираємо співробітників . Вибір співробітників проводиться, в першу чергу, по особових якостях. У Компанії залишаються те, хто не уміє погано працювати !
  3. Ми створили найбільшу базу даних об’єктів нерухомості . Наші клієнти мають доступ до найбільшої в Запоріжжі бази даних об’єктів нерухомості і потенційних покупців.
  4. Ми розробили власне програмне забезпечення, яке спрощує підбір варіантів нерухомості . Автоматизований процес підбору варіантів операцій забезпечує якісніше обслуговування клієнтів.
  5. Ми створили кращий в Запоріжжі тематичний сайт . Це фактично відкритий торговий майданчик і будь-який учасник ринку комерційної нерухомості може її ефективно використовувати.

Джерело: delotrade.com


Tags: , , , , , ,

Компанія \"Мастерская бизнеса\"


Схожі записи