Експерти прогнозують підвищення цін


« Рітейлори розлюбили Запоріжжя   |   Універсал сервиспродажа квартир »

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Експерти прогнозують підвищення цін “До кінця року ціни на житлі виростуть приблизно на 10%”, - сказав комерційний директор ріелторськой групи “Хортіс-естейт” Олександр Дерій.

За його словами, це пов′язано з великим попитом, який існує на ринку.

У свою чергу, цей попит викликаний розвитком іпотеки (зниженням іпотечних ставок), а також розвитком регіону в цілому.

Олександр Дерій відзначив, що в середньому з початку року ціни на житлову нерухомість в місті виросли на 10-15 тис. дол. і складають 40-45 тис. долл за 1 кімнатну квартиру.

За словами Олександра Дерія, дефіцит житла на ринку обумовлений малими об’ємами будівництва, що пов′язане з проблемами при отриманні дозвільної документації.

Експерт також повідомив, що в місті намітилася тенденція до збільшення кількості спекулятивних операцій по покупці квартир з метою їх подальшому перепродажу за завищеною ціною.

Він пов′язує це з підвищенням матеріального стану населення.

На думку заступника директора агентства нерухомості “Універсал Сервіс” Лариси Кучер, ціни на ринку Запоріжжя поволі збільшуватимуться до кінця року. При цьому на її думку, зараз на ринку спостерігається невелике затишшя.

Лариса Кучер пов′язує це з тим, що городяни бояться купувати житло і брати банківські кредити.

За даними запорізьких ріелторов зараз вартість житла на вторинному ринку складає 1500-2000 долл./кв. м.

Як повідомлялося раніше, в серпні на первинному ринку нерухомості Запоріжжя середня ціна на 1, 2, 3-кімнатні квартири підвищилася, в порівнянні з липнем, на 4%, або 175 гривень і склала, в середньому, 4,565 тис. гривен/кв. м.

Джерело: politsovet.info


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи