Експерти прогнозують підвищення цін


Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Експерти прогнозують підвищення цін

При цьому на її думку, зараз на ринку спостерігається невелике затишшя.

Лариса Кучер пов′язує це з тим, що городяни бояться купувати житло і брати банківські кредити.

За даними запорізьких ріелторов зараз вартість житла на вторинному ринку складає 1500-2000 долл./кв. м.

Як повідомлялося раніше, в серпні на первинному ринку нерухомості Запоріжжя середня ціна на 1, 2, 3-кімнатні квартири підвищилася, в порівнянні з липнем, на 4%, або 175 гривень і склала, в середньому, 4,565 тис. гривен/кв. м. Джерело: politsovet.info

Експерти прогнозують підвищення цін →

Рітейлори розлюбили Запоріжжя

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Рітейлори розлюбили Запоріжжя

За даними директора агентства комерційної нерухомості «Майстерня бізнесу» Андрія Філліпенкова, раніше в кредит оформлялося до 80% подібних операцій, тому зараз цей ринок практично завмер.
Навіть бізнесмени, що мають в своєму розпорядженні власні засоби, зайняли вичікувальну позицію і не поспішають витрачатися на приміщення, оскільки по ринку активно ходять чутки про їх можливе здешевлення вже нинішньою восени. Як наслідок, якщо ще рік тому запорізькі ріелтори твердили про істотний дефіцит торгових об’єктів в місті, то зараз заявляють про їх надлишок.
Андрій Філліпенков говорить, що на сьогоднішній день в їх базі знаходиться близько 1 тис. вільних об’єктів торгового призначення, причому деякі з них простоюють вже протягом декількох місяців. «Навіть якщо потенційному орендареві підходить сам об’єкт, його часто не влаштовує ціна, а власники будівель поки не йдуть на поступки», - пояснює він.

Експерти визнають, що запорізька торгова нерухомість явно переоцінена. Декілька активних сезонів, під час яких попит на площі подвоївся, дозволили власникам об’єктів не стримувати свої …

Рітейлори розлюбили Запоріжжя →

Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла

Найнижча ставка по Запоріжжю - 11%, тоді як за кордоном банки беруть не більше 3-4%.
Виходить, що за таких умов покупець за 20 років виплачує потрійну вартість квартири. Крім того, наші громадяни не поспішають довіряти банкам, діяльність яких регулюється не законами ринку, а політичною обстановкою в країні. Багато хто боїться ситуацій, коли сьогодні банк є, а завтра - його немає».
Але ріелтори сходяться в одному: цього року немає передумов для подорожчання житла. Швидше за все, ринок нерухомості Запоріжжя в 2006г. Переживатиме період стабілізації. Джерело: arsenal.com.ua

Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла →

Істотне зростання вартості комерційної нерухомості

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Істотне зростання вартості комерційної нерухомості

“Він обумовлений достатньо високим попитом з боку покупців об’єктів нежилої нерухомості нашого міста”, - говорять в корпорації.
Згідно даним фахівців компанії “Майстерня бізнесу”, однією з головних специфічних меж міста Запоріжжя є розташування його центральних районів уздовж Дніпра (ліва частина берега) і наявність мікрорайонів, істотно віддалених від центру. Представники компанії говорять, що Запоріжжя умовно можна розділити на чотири бізнес-зони: проспект Леніна, центр, мікрорайони і передмістя.
Проспект Леніна є центральною вулицею міста і проходить через чотири адміністративні райони - Ленінський, Орджоникідзевській, Жовтневий і Коммунарській.
Проспект також є основною транспортною артерією міста з активним транспортним потоком, де у великому достатку розташовуються сучасні ТЦ, точки продажів відомих світових і українських торгових марок, установи банків, мобільних операторів, гральні заклади.
До центральної частини Запоріжжя фахівці відносять Орджоникідзевській, Жовтневий адміністративні райони, а також частина Ленінського району (лівобережна частина Дніпра). Джерело: kanzas.ua

Істотне зростання вартості комерційної нерухомості →

Місцеві ріелтори и Запоріжжя на межі житлової катастрофи

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Місцеві ріелтори и Запоріжжя на межі житлової катастрофи

Один 10-поверховий будинок недавно зданий в експлуатацію, другою знаходиться на фінальній стадії будівництва, а проект 16-этажки проходить процедуру твердження.

Споруда житлового комплексу на цій же вулиці є і в перспективних планах корпорації «XXI вік», але поки його параметри не розголошуються.
Згідно генплану міста місця під зведення житлових будинків передбачені і в привабливішому Бородінськом мікрорайоні, але у інвесторів з його освоєнням виникають певні проблеми, оскільки місцеві жителі реагують на появу будівельників вельми емоційно, що значно ускладнює роботу компаній», - відзначають в групі компаній «Арсенал».

Зараз тут почата споруда великого житлового комплексу «Бородіно», під яке місто виділив 4,7 га, на яких розташовано близько 60 двоповерхових будинків і чотири п’ятиповерхових. Загальна площа квартир перевищить 28 тис. кв.м. Попередні терміни здачі об’єкту - середина 2009 р. Ще один житловий будинок на вулиці Бородінськой зводить місцева компанія «Константа».

Центр Запоріжжя для забудовників практично закритий. На сьогоднішній день тут ведуться роботи переважно на місці заморожених об’єктів. …

Місцеві ріелтори и Запоріжжя на межі житлової катастрофи →

Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку

Ділянка без комунікацій тут можна придбати за $3-4,5 тис., а за місце поблизу лісу або Дніпра просять вже $5-8 тис./сотка.
Вельми модними останнім часом стали також «Ренесанс» і «Хвиля», розташовані на виїзді із Запоріжжя, де зараз зводяться коттеджниє городки. Перспектива престижного сусідства підняла вартість ділянок тут до $8-10 тис./сотка.

Найбільш дешевим залишається селище Сонячний. Не дивлячись на те, що він знаходиться в безпосередній близькості від обласного центру, землю тут все ще можна купити по $1 тис./сотка. Торговці нерухомістю пояснюють нелюбов покупців до цього населеного пункту украй мізерними видами, які може запропонувати останній, - немає ні лісу, ні виходу до річки.
Проте, упевнений пан Татаренко, у міру зниження кількості вільних ділянок в інших районах, дорожчатимуть навіть самі неліквідні території.

В тому ж, що на земельному ринку Запоріжжя зріє дефіцит, ріелтори не сумніваються, оскільки попит росте куди динамічно, ніж пропозиція. За прогнозами експертів, якщо міське житло цього …

Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку →

1 2