Істотне зростання вартості комерційної нерухомості


« Місцеві ріелтори и Запоріжжя на межі житлової катастрофи   |   Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла »

Згідно даним запорізького агентства нерухомості “Тріон”, за останні три місяці ціни продажу на вторинному ринку нежилої нерухомості Запоріжжя виросли в середньому на 25-30%, а на деякі об’єкти і до 50%. За цей час істотно подорожчала і вартість оренди торгових площ: в середньому по

місту - на 33%, в центрі - на 36%, в районах - на 22%.

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Істотне зростання вартості комерційної нерухомості Таке істотне зростання вартості комерційної нерухомості міста експерти пов′язують перш за все з чотирма чинниками - стабілізацією економічної і політичної ситуації, зростанням платоспроможності у підприємців міста, розвитком іпотечного кредитування і зростанням цін, що відбулося протягом останніх років, на житлову нерухомість.
За останній час в Запоріжжі також істотно виріс об’єм прямих іноземних інвестицій в економіку області.

За даними Головного управління економіки Запорізької облдержадміністрації, даний показник за перші десять місяців нинішнього року збільшився в два рази і склав 101 млн. дол. прямих іноземних інвестицій, що на 96,4% більше, ніж за відповідний період минулого року. Таким чином, по

об’єму привернутих прямих іноземних інвестицій Запорізька область сьогодні займає сьоме місце серед регіонів України.

За словами фахівців запорізької корпорації “Арсенал”, підвищення цін на комерційну нерухомість до Запоріжжя є об’єктивним процесом. “Він обумовлений достатньо високим попитом з боку покупців об’єктів нежилої нерухомості нашого міста”, - говорять в корпорації.

Згідно даним фахівців компанії “Майстерня бізнесу”, однією з головних специфічних меж міста Запоріжжя є розташування його центральних районів уздовж Дніпра (ліва частина берега) і наявність мікрорайонів, істотно віддалених від центру. Представники компанії говорять, що Запоріжжя умовно можна розділити на чотири бізнес-зони: проспект Леніна, центр, мікрорайони і передмістя.


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи