Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку


« Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили   |   Місцеві ріелтори и Запоріжжя на межі житлової катастрофи »

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку Проблеми з нерухомістю в межі міста примушують городян освоювати довколишні території. Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку - попит на ділянки за останній рік збільшився на 30%, напруживши ціни. За оцінками Владимира Татаренко, вони подорожчали в два рази і коливаються від $3 тис.
до $7-8 тис./сотка. Серед найбільш популярних для коттеджного будівництва територій в агентстві «Ялта-ситі Запоріжжя» називають населені пункти в радіусі 10 км. від міста - сіла Володимирське, Матвєєвка, Нижня Хортиця, Разумовка. Ділянка без комунікацій тут можна придбати за $3-4,5 тис., а за місце поблизу лісу або Дніпра просять вже $5-8 тис./сотка.
Вельми модними останнім часом стали також «Ренесанс» і «Хвиля», розташовані на виїзді із Запоріжжя, де зараз зводяться коттеджниє городки. Перспектива престижного сусідства підняла вартість ділянок тут до $8-10 тис./сотка.

Найбільш дешевим залишається селище Сонячний. Не дивлячись на те, що він знаходиться в безпосередній близькості від обласного центру, землю тут все ще можна купити по $1 тис./сотка. Торговці нерухомістю пояснюють нелюбов покупців до цього населеного пункту украй мізерними видами, які може запропонувати останній, - немає ні лісу, ні виходу до річки.
Проте, упевнений пан Татаренко, у міру зниження кількості вільних ділянок в інших районах, дорожчатимуть навіть самі неліквідні території.

В тому ж, що на земельному ринку Запоріжжя зріє дефіцит, ріелтори не сумніваються, оскільки попит росте куди динамічно, ніж пропозиція. За прогнозами експертів, якщо міське житло цього року подорожчає не більше ніж на 5-15%, ділянки можуть вирости в ціні як мінімум на 30%.

Джерело: politsovet.info


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи