Рітейлори розлюбили Запоріжжя


« Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла   |   Експерти прогнозують підвищення цін »

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Рітейлори розлюбили Запоріжжя Недолік торгових об’єктів в Запоріжжі, на який ще рік тому скаржилися місцеві рітейлори, вичерпався - сьогодні їм пропонують на вибір десятки вільних приміщень, у тому числі і в особливо дефіцитному раніше торговому районі міста уздовж проспекту Леніна.
Але продавці не поспішають орендувати площі, що звільнилися, оскільки багатьом з них магазини за новими цінами просто не по кишені, а власники навіть простоюючих об’єктів поки не готові знижувати ставки. В очікуванні знижок на найпривабливіші торгові крапки орендарі почали виселятися з центру і освоювати околиці міста.

Одні збитки

Рітейлори розлюбили Запоріжжя. Якщо останні два-три роки вітчизняні компанії активно освоювали цей регіон, провокуючи дефіцит торгової нерухомості і її дорожчання, то цього сезону ринок близький до стагнації.
За оцінками менеджера відділу комерційної нерухомості агентства, що управляє, «Арсенал» Євгенія Галумова, охочих орендувати приміщення в Запоріжжі в порівнянні з минулим роком майже в 1,5 разу менше, а число тих, хто готовий купити торговий об’єкт, скоротилося не менше ніж удвічі. Він пояснює цю негативну тенденцію декількома причинами.
«Багато мережевих компаній, зокрема продавці брендового одягу, взуття, а також банки і страхові фірми, які раніше найактивніше атакували місто, зіткнулися з певними складнощами в бізнесі, пов′язаними з непростою економічною ситуацією в країні, і тому понизили темпи освоєння регіонів.
Зараз нові торгові крапки відкривають тільки ті, у кого бюджети на ці цілі були зарезервовані ще в минулому році, да і то темпи розвитку істотно знизилися. Наприклад, компанії, що заявляли про відкриття трьох нових магазинів, в результаті відкривають один», - говорить пан Галумов.


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи