Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили


« Запорізький парадокс житлової нерухомості   |   Ріелтори відзначають бурхливий розвиток земельного ринку »

За останній місяць вартість нового житла зросла мінімум на п’ять тисяч доларів і продовжує підніматися

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили Останнім часом банки потихеньку стали повертати депозити, та і курс долара небагато знизився. У людей з’явилися гроші, які можна вигідно вкласти в житло, перераховує основні чинники нинішнього подорожчання директор агентства нерухомості «Універсалсервіс» Оксана Кучер.
- Природно, на збільшений інтерес покупців ринок відреагував підвищенням вартості. В середньому за останній місяць ціни підскочили гдето на п’ять тисяч доларів. Правда, порівнюючи ціни лютого і травня в доларах, може здатися, що квартири навпаки подешевшали. На самій же справі це пов′язано з коливаннями курсу долара.
При перерахунку в гривну ціни дійсно порядком підросли за останні місяці.

Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили з осені минулого року, коли ціни відразу звалилися на 2030 відсотків і опустилися до рівня дворічної давності. Втім, скористатися цією ситуацією встиг не багато хто, оскільки ізза економічної кризи люди залишилися без заробітку і можливості забрати свої заощадження з банків.
Проте говорити про однозначне подорожчання квартир поки теж рано: при нинішній ситуації в країні прогнозувати, що буде далі з курсом і, відповідно, цінами на житлі ніхто не береться.

Тенденція до подорожчання дійсно є, розповідає директор компанії «Арсеналдевелопмен» Юрій Калагастов. - Фактичне подорожчання можна підтвердити тільки за наслідками моніторингу впродовж мінімум трьох місяців. Далекоглядні вже зараз розуміють, що далі за ціну опускатися не будуть, а тому є сенс набувати житла до прийдешнього подорожчання.

Джерело: kp.ua


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи