Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла


« Істотне зростання вартості комерційної нерухомості   |   Рітейлори розлюбили Запоріжжя »

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Як ріелтори думають з приводу подорожчання житла Більшість ріелторов сходяться на думці, що запорізьке житло не відповідає тим цінам, які існують на сьогоднішній день. Для багатьох запорожців придбання житла - це недоступна розкіш. Тому деякі з них вирішили скористатися банківськими кредитами для покупки житла.

«Весь світ живе, спираючись на банківське кредитування, - затверджує Д. Швыдкий - кредити для населення - один з найважливіших видів банківський операцій. І кредитування - ще один крок до розвитку нових економічних відносин в Україні, ступінь підвищення добробуту громадян.
Минулого року 42% від загальної кількості операцій, оформлених в АН «Реал-Сервіс», складали операції з використанням іпотечного кредиту; в порівнянні з показниками 2004г., їх кількості збільшилося на 10%».

Іншої думки дотримується А. Серова: «Банківські кредити для запорожців ще довго залишатимуться надхмарною перспективою. По-перше, відсотки, які вимагають українські банки, одні з найвищих в світі. Найнижча ставка по Запоріжжю - 11%, тоді як за кордоном банки беруть не більше 3-4%.
Виходить, що за таких умов покупець за 20 років виплачує потрійну вартість квартири. Крім того, наші громадяни не поспішають довіряти банкам, діяльність яких регулюється не законами ринку, а політичною обстановкою в країні. Багато хто боїться ситуацій, коли сьогодні банк є, а завтра - його немає».

Але ріелтори сходяться в одному: цього року немає передумов для подорожчання житла. Швидше за все, ринок нерухомості Запоріжжя в 2006г. Переживатиме період стабілізації.

Джерело: arsenal.com.ua


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи