Запорізький парадокс житлової нерухомості


   |   Такого пожвавлення запорізькі рієлтори не бачили »

Новини в сфері  ріелторської діяльності Запоріжжя - Запорізький парадокс житлової нерухомості Запоріжжя - велике промислове місто з достатньо високим рівнем доходів населення. При цьому в обласному центрі наголошується високий ступінь зношеності житлового фонду. За даними управління житлового господарства Запорізької міськради, на сьогоднішній день в комунальній власності міста знаходиться більше 4 тис.
будинків - це 11 млн. кв.м житла. З них 8% були побудовані до 1919г. Але, не дивлячись на це, не можна сказати, що будівництво нового житла до Запоріжжя ведеться високими темпами. У місті на первинному ринку активно поводяться лише декілька крупних компаній-забудовників: «Арсенал», домобудівний комбінат, «Константа», ХК «Київміськбуд».

Крім того, існують компанії, що здійснюють одиночне будівництво: «Інкомпані», «Форт», «Форум-інвестбуд».

«В Запоріжжі існує величезний попит на нове житло, - говорить генеральний директор компанії «Константа» Володимир Альшан. - Щоб купити квартиру на первинному ринку, покупцеві потрібно чекати півтора роки. Відразу ж він придбати квартиру не зможе. Такий попит примушує компанії постійно нарощувати обороти».

Наявність «розриву» між попитом і пропозицією підтверджує також директор компанії «Арсенал-девелопмент» Роман Калагастов: «Збільшення об’ємів інвестиційного будівництва житла сприяє і збільшенню попиту, в першу чергу, на комфортабельні квартири.
Достатні багато потенційних покупців, незадоволених існуючими варіантами чекаючі введення в експлуатацію житла нової якості. А таке житло можна придбати тільки на первинному ринку. Можна сказати, що на сьогодні в Запоріжжі недостатні об’єми введення в експлуатацію нового житла».


Tags: , , , , , ,

Новини в сфері ріелторської діяльності Запоріжжя


Схожі записи