Агентство Нерухомості Інтер - оцінка

Posted by | Послуги ріелторських компаній | Friday 13 March 2009 09:15

« Арсенал послуги   |   Центр нерухомості Новий Світ послуги »

Послуги ріелторських  компаній - Агентство Нерухомості Інтер - оцінка Незалежна оцінка нерухомості - особлива сфера професійної діяльності на ринку нерухомого майна і в той же час найважливіший етап при здійсненні практично будь-якої операції з нерухомістю.

В числі послуг, що надаються агентством нерухомості “Інтер”, - оцінка об’єктів нерухомості, визначення їх реальної ринкової вартості. Оцінка нерухомості є необхідною умовою при продажі, покупці і проведенні інших операцій з нерухомістю. При здійсненні будь-якої операції з нерухомістю украй важливо провести правильну (коректну) оцінку об’єкту.
Проте сам процес оцінки є виключно складним. По-перше, оцінювач зобов′язаний досконально орієнтуватися в поточній кон’юнктурі і тенденціях ринку нерухомості в цілому. По-друге, він повинен уміти правильно визначити “базу оцінки” і вид вартості відповідно до мети і призначення оцінки.

Сертифікований оцінювач готовий провести для Вас професійну оцінку об’єкту нерухомості для продажу (покупки, застави і отримання банківського кредиту, оренди, розділу майна і т.д.). Звернувшись до нас, Ви можете бути упевнені в професійному і якісному виконанні робіт за оцінкою нерухомості.
Коректність і якість оцінки зводить до нуля можливість спекуляції, шахрайства, продажу за заниженою вартістю або покупки по завищеній.

Цілком логічно, що найоб’єктивнішу оцінку можуть дати тільки ті люди, які частіше за інших стикаються з питаннями покупки або продажу різних об’єктів нерухомості, мають професійні навики і досвід. Хто краще за всіх розбирається в цих питаннях, як не оцінювач, ріелтор (фахівець з нерухомості)?!