Послуги

Posted by | Послуги ріелторських компаній | Sunday 15 March 2009 09:15

« Центр нерухомості Новий Світ послуги   |   Дешево і сердито »

Послуги ріелторських  компаній - Послуги Наша компанія надає послуги з продажу, покупки і оренди нерухомості в Києві і Київській області.

Це стосується як житлового, так і нежилого фонду.

Компанія «МС-Майстер» є прихильником договірних відносин і індивідуального підходу до кожного клієнта. Укладення договору накладає зобов′язання як на клієнта, так і на компанію. Це і називається взаємовигідною співпрацею.

Ми супроводжуємо операції наших клієнтів від найпершого дзвінка аж до підписання основного договору, а також - післяпродажне обслуговування.

Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть в придбанні об’єкту, що цікавить Вас, проконсультують за станом ринку в столиці і області, за законодавством. Грамотно організують ланцюжок переглядів (мінімізують витрати Вашого часу), проведуть переговори з продавцем або його представником.

В компанії працює кваліфікований юрист, який перевірить документи, що встановлюють право, на покупку об’єкту, а так само проконсультує по всіх юридичних тонкощах. Для того, щоб звести ризики покупців і продавців до мінімуму, наша компанія вважає пріоритетним оформлення нотаріальних попередніх договорів з передачею завдатку.

На наступному етапі фахівець компанії готує повний пакет документів, необхідний для успішного проведення основного договору купівлі - продажу. Після розрахунку, надається акт за фактом виконаних послуг з вказівкою суми їх оплати.

Для продажу крупних і дорогих об’єктів ми готові надати експертну оцінку, щоб продавець мав дійсне уявлення про ціну своєї нерухомості. Компанія бере на себе витрати по проведенню рекламної компанії для залучення потенційних покупців.


Tags: , , , , , ,

Послуги ріелторських компаній


Схожі записи