3 міфи про ріелторськой діяльність

Posted by | Про ріелторів | Wednesday 8 April 2009 09:15

« Запорізький Ріелторській Центр   |   Ріелтор буває різний »

Про ріелторів - 3 міфи про ріелторськой діяльність ”’Миф перший:”’ чи правда, що при продажі нерухомості головним завданням ріелтора є пошук покупця?

”’Ответ:”’ Це не зовсім так, тому що при нинішній обстановці у нас попит перевищує пропозиція. Знайти покупця буває часом не дуже складно.
Ріелтор повинен зібрати всю документацію на вашу квартиру, організувати перегляди правильно і уміло, в реєстраційній службі зробити так, щоб ви не чекали там півдня, просидівши в черзі, якщо буде потрібно, то всю операцію провести у нотаріуса, і, напевно, найголовніше - ріелтор повинен організувати безпечний розрахунок з вами.

”’Миф другою:”’ чи правда, що ніж більше людей подивилися об’єкт, тим краще працює ріелтор?

”’Ответ:”’ Це неправда. Тому що якщо до вас ходить дуже багато народу, то або люди не уявляють, куди вони йдуть і яку вони побачать квартиру, отже, ріелтор не описав ним належним чином вашу нерухомість, або на ваше житло явно занижена вартість, і ви не отримаєте реальної ціни за вашу нерухомість.

”’Миф третій:”’ чи правда, що для того, щоб швидше і вигідніше продати квартиру, краще всього звернутися відразу в декілька агентств нерухомості?

”’Ответ:”’ Насправді це неправда. Тому що будь-яке агентство нерухомості з вами укладе договір, по якому ви будете зобов′язані сплатити його послуги. Ви просто сплатите декільком агентствам нерухомості. Всі агентства нерухомості користуються одними і тими ж джерелами інформації, тому достатньо одного агентства.

Джерело: ru-wikipedia-nw.livejournal.com


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи