Чи варто звертатися до ріелтору

Posted by | Про ріелторів | Tuesday 14 April 2009 09:15

« У чому сенс роботи ріелтора   |   Теорія без практики порожня »

Про ріелторів - Чи варто звертатися до ріелтору Пройти операцію від початку і до кінця з мінімальним ризиком в умовах сучасного ринку нерухомості украй складно. Для того, щоб заощадити нерви, час і гроші, краще не ризикувати, і звернутися до послуг професіонала.
Ваш персональний ріелтор супроводжуватиме Вас на всіх етапах операції - від першої консультації в офісі компанії до укладення договору купівлі-продажу.

Договір, який Ви укладете з ріелторськой компанією, дозволить Вам отримати юридичну підставу для грамотного проведення операції. Всі Ваші вимоги і побажання, має рацію і обов′язки компанії будуть не просто висловлені на словах, але зафіксовані в документі, що має юридичну силу, на підставі якого Ви вибудовуватимете свої відносини з компанією.

Крім того, в професійній ріелторськой компанії Ви зможете скористатися послугами штатних фахівців в області оцінки нерухомості, юристів, нотаріуса і т.д.

Ще один важливий чинник - наявність ексклюзивної бази. Кожна більш-менш крупна компанія володіє власною ексклюзивною базою пропозицій, тобто крім квартир, які знаходяться у вільному продажі, Ви дістаєте можливість вибирати серед пропозицій, які не знайти по оголошеннях в пресі, - їх продає тільки дана компанія.

На закінчення варто відзначити, що послуги професійної ріелторськой компанії сьогодні недешеві. Чи та варто ризикувати втратою квартири або крупної суми грошей і відправлятися у вільне плавання по повному підводних каменів ринку нерухомості? Залишається тільки побажати, щоб кожний з Вас знайшов свого чесного і надійного ріелтора.

Джерело: bnu.com.ua


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи