Як пережити кризу ріелтору

Posted by | Про ріелторів | Thursday 16 April 2009 09:15

Про ріелторів - Як пережити кризу ріелтору

Як правило, крім звільнення, співробітників відправляють в безстрокову відпустку або скорочують число робочих днів до три в тиждень.

1. Професії найбільш постраждали від кризи

1 Ріелтори
2 Співробітники страхових компаній
3 Менеджери з продажу автомобілів
4 Фахівці з кредитування
5 Будівельники

За даними rabota.ua

ситуація, що Склалася, дозволяє сформувати список груп ризику - тих категорій ріелторов, яких скоротили і продовжують скорочувати сьогодні в першу чергу. По-перше, це співробітники компаній з штатом до 20 чоловік. Зазвичай невеликі фірми особливо важко переживають кризу, а тому закриваються, розпускаючи штат (близько 50% всіх звільнених).

По-друге, це ріелтори, які працювали переважно на ставці і не змогли перебудуватися, коли їм стали виплачувати лише відсоток від проведених операцій (приблизно 30% скорочених). По-третє, це працівники з невеликим стажем, які не встигли засвоїти основи своєї професії і тому не здатні поки що якісно виконувати роботу (що приблизно 10% втратили місце).

Відповідно зменшується і оплата праці ріелторов. Якщо ще …

Як пережити кризу ріелтору →

Теорія без практики порожня

Posted by | Про ріелторів | Wednesday 15 April 2009 09:15

Про ріелторів - Теорія без практики порожня

Адже підхід до роботи, її організація і внутрішньокорпоративні принципи в різних агентствах можуть істотно відрізнятися.
Також серед слухачів курсів є і колишні клієнти “атланти”, які зацікавилися рієлторськой діяльністю і вирішили спробувати себе на новому терені.
Першим етапом підготовки рієлтора є так зване занурення в професію. Протягом місяця риелторы-новачки проходять стажування в одному з представництв “Атланти”. Стажисти закріплені за риелторами-наставниками.
Новачки знайомляться із структурою і досягненнями агентства, правилами і технологіями роботи.
Вчаться заповнювати бланки огляду об’єктів.
Вивчають зразки документів, що встановлюють право, типи планувань квартир, ліквідні об’єкти, прайс-листи, робочі документи і систему звітності, програми для клієнтів, що діють (дисконтного і корпоративного, індивідуального і ексклюзивного обслуговування).
Аналізують попит і пропозиції на ринку нерухомості міста, району; цінову політику. Знайомляться з рекламними виданнями (газетами, журналами, каталогами) і способами подачі реклами в них.
Спостерігають за роботою досвідчених рієлторов, разом з ними ходять на демонстрацію об’єктів.
Вивчають Кодекс корпоративної …

Теорія без практики порожня →

Чи варто звертатися до ріелтору

Posted by | Про ріелторів | Tuesday 14 April 2009 09:15

Про ріелторів - Чи варто звертатися до ріелтору

Чи та варто ризикувати втратою квартири або крупної суми грошей і відправлятися у вільне плавання по повному підводних каменів ринку нерухомості? Залишається тільки побажати, щоб кожний з Вас знайшов свого чесного і надійного ріелтора. Джерело: bnu.com.ua

Чи варто звертатися до ріелтору →

У чому сенс роботи ріелтора

Posted by | Про ріелторів | Monday 13 April 2009 09:15

Про ріелторів - У чому сенс роботи ріелтора

Досвідчений рієлтор відразу відсікає ті варіанти, які тільки на перший погляд здаються відповідними. Делает підбірку об’єктів , на підставі відкоректованої їм раніше бази об’єктів. Перш ніж показати вам ці об’єкти, відвідує їх, перевіряючи на відповідність вашим побажанням. Організовує покази, збудувавши зручний “ланцюжок”. Консультує про ситуацію на ринку.
Допомагає улагодити юридичні питання. Супроводжує клієнта при операції. Сприяє у виконанні умов договору між покупцем продавцем.
Інший приклад. Ви - продавець. Питання, з яким ви прокидаєтеся і засинаєте: “Скільки може коштувати моя квартира, так щоб не помилитися”. Ви купуєте кіпу преси, штурмуєте регіональні сайти. Радитеся із знайомими і отримуєте абсолютно різні поради, які можуть не відповідати реальній ситуації на ринку нерухомості .
Публікуєте інформацію про продаж у всіх можливих спецвиданнях; друкуєте, вирізуєте і расклеиваете рекламні оголошення . Переживаєте, не наткнутися б на шахраїв. Нескінченні дзвінки покупців, зустрічі з ними (адже у кожного з них свій характер, і …

У чому сенс роботи ріелтора →

Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати

Posted by | Про ріелторів | Sunday 12 April 2009 09:15

Про ріелторів - Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати

Тепер далі… Квартиру знайшли, а хто її перевірить, Ви? А умієте? Не помилитеся, нічого не забудете, не упустите? Серйозні агентства нерухомості своїх ріелторов роками вивчають, постійно на курси підвищення кваліфікації відправляють.
Документи і довідки до операції перевіряє сначало ріелтор, потім бріст, потім по квартирі проводить перевірку служба безпеки агентства і тільки потім квартиру “пропускають” на операцію. Зможете перевірити так само?

А на самій операції, на передачі грошей, Ви те ж все зможете самі організувати? Думаю, що ні…

Так що Ви заощадите, займаючись покупкою квартири самостійно? та нічого, тільки піддайтеся ризику залишитися і без квартири і без грошей, так що подумайте, а чи треба Вам ризикувати? Джерело: rusarticles.com

Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати →

Професія - ріелтор

Posted by | Про ріелторів | Saturday 11 April 2009 09:15

Про ріелторів - Професія - ріелтор

Вона була і президентом асоціації ріелтеров графства Ріверсайд, і віце-президентом Асоціації ріелтеров Каліфорнії, а в 1995 році отримала титул “Жінка року” цього штату.
Не дивлячись на похилий вік, вона і зараз продовжує активно працювати як брокер по нерухомості, і не тому, що їй необхідно заробляти на життя (Дикі - дуже спроможна жінка), а тому, що їй подобається допомагати людям вирішувати свої житлові проблеми.
На минулих президентських виборах серйозним конкурентом Білл клінтона на останньому етапі був Боб Доул - людина, яка все життя працювала брокером по нерухомості. Це ще раз підкреслює соціальну значущість і пошану даної професії на Заході.

В нашій країні професія ріелтор з’явилася зовсім недавно, приблизно на початку 90-х років, це було пов′язано з появою можливості вільного продажу нерухомості. Подобається нам чи ні, але останнє десятиліття пред’явило нові вимоги до нашої соціальної життєздатності.
Ні диплом про вищу освіту, нехай навіть “червоний″, ні успіхи в науковій роботі, ні могутні зв′язки самі по …

Професія - ріелтор →

1 2