Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати

Posted by | Про ріелторів | Sunday 12 April 2009 09:15

« Професія - ріелтор   |   У чому сенс роботи ріелтора »

Про ріелторів - Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати Плануєте купити квартиру і стаєте перед вибором, шукати самостійно квартиру, не превлекая для цього ріелтора або все ж таки звернутися до професіонала…

Але якщо самостійно, то це ризик залишитися без квартири і без грошей, а якщо звертатися в агентство нерухомості, адже то йому платити за послуги треба і немало, а розлучатися з “кровними” ох як не хочеться…

Це загальноприйнята думка, хіба немає?

Але насправді все інакше. У хороше агентство нерухомості стікається інформація про квартірих, що продаються в Москві або Підмосков′ї з самих різних джерел, у тому числі і про квартири в терміновому продажі. Здогадуєтеся про що я? У них у перших з’являються відомості про всі нові квартири і кому вони їх запропонують? Правильно, покупцям - своїм клієнтам.

А на квартири в терміновому продажі ціни понижені, просто тому що терміново. Вигідно? Вигідно і ще як… Тепер далі… Квартиру знайшли, а хто її перевірить, Ви? А умієте? Не помилитеся, нічого не забудете, не упустите? Серйозні агентства нерухомості своїх ріелторов роками вивчають, постійно на курси підвищення кваліфікації відправляють.
Документи і довідки до операції перевіряє сначало ріелтор, потім бріст, потім по квартирі проводить перевірку служба безпеки агентства і тільки потім квартиру “пропускають” на операцію. Зможете перевірити так само?

А на самій операції, на передачі грошей, Ви те ж все зможете самі організувати? Думаю, що ні…

Так що Ви заощадите, займаючись покупкою квартири самостійно? та нічого, тільки піддайтеся ризику залишитися і без квартири і без грошей, так що подумайте, а чи треба Вам ризикувати?

Джерело: rusarticles.com


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи