Професія - ріелтор

Posted by | Про ріелторів | Saturday 11 April 2009 09:15

« Хто повинен оплачувати послуги ріелтора   |   Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати »

Про ріелторів - Професія - ріелтор Ще якихось десять років тому більшість з нас знати не знало нічого про професію ріелтора. Зараз це слово відоме всім, але запитаєте своїх знайомих: “Що ж це таке - ріелтор?” Кожен другий відповість: “Ріелтор? Ну, це щось там… з нерухомістю” і буде прав.
І кожен же другий вважає, що ця професія не для простих смертних, що вона така ж неймовірна, як космонавтика і така ж загадкова, як робота розвідника.

В США професія ріелтор існує вже більше ста років, і тому вона давно склалася і дуже поважана. Для того, щоб нею займатися, треба вчитися і складати складні іспити. Є люди, які, вибравши цю професію в молодості, займаються нею все життя, є і цілі ріелторськіє династії.
Перша женщина-ріелтор Каліфорнії (до 70-х років це була чоловіча професія) Дикі де Лес, займається цією роботою вже 33 року. Вона була і президентом асоціації ріелтеров графства Ріверсайд, і віце-президентом Асоціації ріелтеров Каліфорнії, а в 1995 році отримала титул “Жінка року” цього штату.
Не дивлячись на похилий вік, вона і зараз продовжує активно працювати як брокер по нерухомості, і не тому, що їй необхідно заробляти на життя (Дикі - дуже спроможна жінка), а тому, що їй подобається допомагати людям вирішувати свої житлові проблеми.
На минулих президентських виборах серйозним конкурентом Білл клінтона на останньому етапі був Боб Доул - людина, яка все життя працювала брокером по нерухомості. Це ще раз підкреслює соціальну значущість і пошану даної професії на Заході.

В нашій країні професія ріелтор з’явилася зовсім недавно, приблизно на початку 90-х років, це було пов′язано з появою можливості вільного продажу нерухомості. Подобається нам чи ні, але останнє десятиліття пред’явило нові вимоги до нашої соціальної життєздатності.


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи