Ріелтор буває різний

Posted by | Про ріелторів | Thursday 9 April 2009 09:15

« 3 міфи про ріелторськой діяльність   |   Хто повинен оплачувати послуги ріелтора »

Про ріелторів - Ріелтор буває різний Існує два типи ріелторов. Їх можна розділити по тому, як вони будують відносини з клієнтом:

- Перед початком ріелтор роботи практично відразу і чесно обмовляється вартість послуг.

- На питання про комісійних по операції ріелтор Вас твердо обсмикує, посилаючись на комерційну таємницю. Продавець не має права зустрітися з покупцем. Якщо Ви приходите в агентство з своїм “консультантом”, його питання викликають роздратування у ріелтора.

За першим типом ріелторов - питань немає. Люди професійно надають послуги у сфері нерухомості, заробляють своєю працею гроша і не соромляться цього.

Другий описаний принцип роботи ріелтора начебто також використовує цілком прийнятний комерційний підхід: Ви знаєте свою суму, а все що зверху - це домовленості ріелтора і покупця. Ви звернулися у фірму, вона проводить операцію і дає певні гарантії. Які можуть бути питання до ріелтору?

З багаторічної практики спілкування з агентствами різного розміру і рівня роботи, я зрозумів, що, знаючи, наскільки фірма і її співробітники, ріелтори зокрема готові не таївшись говорити про свою винагороду, чесно пояснювати, що в їх силах, а що в даній ситуації не можливо гарантувати - можна сміливо робити висновок, як проходитиме операція.
Чи Вас обливатимуть гряззю замість того, щоб вибачитися за свій промах, чи впаде маска привітності в середині операції, коли Ви вже підпишіть всі необхідні папери і т.д.

Не йде на користь клієнтові, коли в агентстві ріелтори дуже багато намагаються приховати від нього. В цьому випадку у фірми і її співробітників з’являється бажання за комерційною таємницею заховати ще що-небудь зайве і що непривабливо випирає - промахи співробітників, невиконання частини своїх обов′язків, утиск інтересів клієнта тільки тому, що і так зійде.


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи