Теорія без практики порожня

Posted by | Про ріелторів | Wednesday 15 April 2009 09:15

« Чи варто звертатися до ріелтору   |   Як пережити кризу ріелтору »

Про ріелторів - Теорія без практики порожня У вітчизняних учбових закладах не готують дипломованих рієлторов із закінченою вищою освітою. Проте є ряд учбових закладів, в яких з’явилася спеціалізація “Рієлторськіє технології”, і навіть видається диплом бакалавра. У Україні також були організовані курси дистанційного навчання рієлторськой професії.

Потрібно відзначити, що в багатьох європейських країнах, а також в США не бачать необхідності навчати професії рієлтора у Вузі. Питанням освіти і підвищення кваліфікації рієлторов приділяється величезна увага, працювати у сфері нерухомості і носити звання рієлтора - престижно.
Але професія є практичною і вважається, що викладання такого великого об’єму теорії, якою дають у вищих учбових закладах, не зовсім виправдане. Як не можна краще тут підходить мудрий вислів про те, що освіта - це уміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях.
Це є лейтмотивом навчання в агентстві нерухомості “атланта”, одному з небагатьох агентств, в якому успішно працюють професійні курси рієлторов вже впродовж 7 років.

Навчання проходять як новачки в рієлторськой діяльності, так і рієлтори, які мали досвід роботи в інших агентствах. Адже підхід до роботи, її організація і внутрішньокорпоративні принципи в різних агентствах можуть істотно відрізнятися.
Також серед слухачів курсів є і колишні клієнти “атланти”, які зацікавилися рієлторськой діяльністю і вирішили спробувати себе на новому терені.

Першим етапом підготовки рієлтора є так зване занурення в професію. Протягом місяця риелторы-новачки проходять стажування в одному з представництв “Атланти”. Стажисти закріплені за риелторами-наставниками.

Новачки знайомляться із структурою і досягненнями агентства, правилами і технологіями роботи.

Вчаться заповнювати бланки огляду об’єктів.


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи