У чому сенс роботи ріелтора

Posted by | Про ріелторів | Monday 13 April 2009 09:15

« Купити квартиру без ріелтора можна чи та варто ризикувати   |   Чи варто звертатися до ріелтору »

Про ріелторів - У чому сенс роботи ріелтора Слово “рієлтор” сьогодні відоме практично всім, але переважна більшість людей лише поверхнево представляють, в чому полягає рієлторськая робота. Найпоширеніша відповідь: “Рієлтор - це посередник, який знайомить покупця з продавцем нерухомості і за це отримує певний відсоток”.

Отже, хто такий рієлтор і в чому суть його роботи?

Представте - ви покупець квартири. Переглядаєте величезну кількість оголошень в друкарських ЗМІ і Інтернеті, витрачаєте масу часу на дзвінки, переговори об можливості огляду квартир, зустрічі. В процесі оглядів з’ясовується, що об’єкти абсолютно не відповідають вашим побажанням. А як подумаєш про юридичні хитросплетіння і паперову тяганину, попередню операцію!..

Без відпустки не обійтися! Або не обійтися без допомоги професійного рієлтора.

Досвідчений рієлтор відразу відсікає ті варіанти, які тільки на перший погляд здаються відповідними. Делает підбірку об’єктів , на підставі відкоректованої їм раніше бази об’єктів. Перш ніж показати вам ці об’єкти, відвідує їх, перевіряючи на відповідність вашим побажанням. Організовує покази, збудувавши зручний “ланцюжок”. Консультує про ситуацію на ринку.
Допомагає улагодити юридичні питання. Супроводжує клієнта при операції. Сприяє у виконанні умов договору між покупцем продавцем.

Інший приклад. Ви - продавець. Питання, з яким ви прокидаєтеся і засинаєте: “Скільки може коштувати моя квартира, так щоб не помилитися”. Ви купуєте кіпу преси, штурмуєте регіональні сайти. Радитеся із знайомими і отримуєте абсолютно різні поради, які можуть не відповідати реальній ситуації на ринку нерухомості .


Tags: , , , , , ,

Про ріелторів


Схожі записи