Константа -Миссия компанії

Posted by | Ріелторські компанії | Sunday 5 April 2009 09:15

« Компанія Консул   |   Агентство нерухомості Арсенал »

Ріелторські компанії - Константа -Миссия компанії ТОВ «Константа» - провідна виробничий-будівельна компанія Запоріжжя, ось що вже більше 16 років працює на ринку будівництва. За цей час компанією побудовано більше 250000 кв.м житла і об’єктів соцкультпобуту.

У будівельного ринку сьогодні - величезні перспективи. Але і вимоги ринку весь час ростуть. «Константа» завжди була лідером будівельного ринку Запоріжжя, завжди йшла в ногу з часом: всі прогресивні технологічні новинки, що з’являлися на світовому будівельному ринку, оперативно упроваджувалися нею в Запоріжжі.

Щоб максимально ефективно використовувати свої можливості, бути ближче і доступнєє до своїх клієнтів, ТОВ «Константа» в грудні 2007 року перетворилося в Будівельний холдинг «Константа». Реорганізація торкнулася структури компанії і рестайлінга бренду.

Структура холдингу побудована відповідно до найсучасніших стандартів організації управління. На чолі кута тут - максимальна мобільність, ефективність і надійність в роботі підприємства. У графічному вигляді структура є рівностороннім трикутником, на вершине якого коштує компанія «Константа», що Управляє, включила п’ять основних підрозділів:

- Будівельно-монтажне управління;

- Компанія управління активами;

- Управління капітального будівництва;

- Дизайн-студія;

- Завод ТМ «Будконцепт».

Сучасний мир стрімко міняється, але у людини завжди є вічні цінності, що залишаються постійними впродовж всього його життя. У числі таких цінностей - сім’я і будинок, що є фундаментом, що додає життя стійкість.

Створюючи будівельний холдинг «Константа», ми закладали в назву місію і основні принципи діяльності компанії, розроблені з урахуванням вимог сучасної людини до комфорту і затишку. «Константа» пропонує житло, що утілило в собі найвищі стандарти життя сучасної сім’ї. У житлових комплексах, побудованих компанією, є повна соціальна інфраструктура.


Tags: , , , , , ,

Ріелторські компанії


Схожі записи