Філіальна система


« Дешевий мілліонник став дорожчати   |   Ріелтерськіє послуги на початок року »

Запоріжжя:  ріелторські послуги на початок року - Філіальна система Як правило, крупні і середні агентства розміщують офіс в нежилих приміщеннях на

1 - х поверхах з окремим входом, стандартна площа для офісу - 40-60 кв.м. Велика частина агентств приміщення орендує. При розвитку філіальної мережі агентства використовують офіси простішого рівня, часто кімнати в адміністративних будівлях.
Агентства - новачки, або агентства, що давно працюють, але не особливо успішні, використовують як офіс квартири в житловому фонді на 1-му або 2-му поверхах, без окремого входу.
Бувають випадки, коли в агентстві працює невелика кількість співробітників, і специфіка роботи не припускає великої відвідуваності офісу, і у такому разі агентство цілком влаштовує і офіс з входом через під’їзд або пара кімнат в адмінзданії.

Філіальна система

90% компаній мають один офіс і не розвивають філіальну мережу в межах міста. Лідерами по кількості філіалів в Запоріжжі можна назвати “Арсенал” (4 філіали), “Капітал Сервіс” (4 філіали), “Брок Сервіс” (3 філіали). Агентства “Адреса”, “Нико”, “Універсал Сервіс” і “Профіт” мають два філіали. Проте кількість філіалів в межах міста для агентства - величина не постійна.
Як приклад - агентство нерухомості “атланта” на початок 2007 року мало в Запоріжжі 4 філіали (один з яких - спеціалізований центр комерційної нерухомості) і один в Мелітополі, на початок 2008 року залишився тільки один в Запоріжжі.

Деякі з агентств Запоріжжя є частиною мережі агентств. Скажімо, запорізький офіс “Атланти” - частина всеукраїнської мережі агентства нерухомості “атланта”, представлених в семи містах України і з головним офісом в Одесі, а агентство “Ялта Ситі” має представництво в Криму (Ялта) і в Москві.

Джерело: b-n.net.ua


Tags: , , , , , ,

Запоріжжя: ріелторські послуги на початок року


Схожі записи