Вартість послуг


Запоріжжя:  ріелторські послуги на початок року - Вартість послуг

Для запорізьких ріелторов в цілому характерна слабка активність в питаннях навчання, сертифікації, вступу в асоціації і т.д. Так, на початок 2008 року згідно реєстру Асоціації фахівців з нерухомості України (АСНУ), членами Асоціації по Запорізькій області є 27 чоловік, з яких 20 в Запоріжжі, 5 в Бердянську і поодинці в Токмаке і Мелітополі.
Із Запорізьких агентств нерухомості “Арсенал” представлений найбільшою кількістю членів АСНУ - 6 чоловік. Далі йдуть “Реал Сервіс” - 3 людини, по два у агентств “Консул” і “Хортіс Істейт груп”, і п’ять агентств нерухомості, що мають по одному представникові.
Також в Запоріжжі є ще дві компанії, співробітники яких полягають в Асоціації, проте ці підприємства займаються скоріше будівництвом, чим ріелторськімі послугами. В цілому виходить, що в АСНУ представлено менше 10% запорізьких ріелторськіх компаній. Якщо порівнювати з іншими містами, то в сусідній Дніпропетровській області членами АСНУ є 62 ріелтора.
Якщо говорити про інші ріелторськіх об’єднання, то справа для Запоріжжя йде …

Вартість послуг →

Ріелтерськіє послуги на початок року

Лише невелика кількість агентств працює на користь продавця за ексклюзивним договором, коли послуги оплачує власник.
Деякі агентства і ріелтери говорять про те, що у них є “ексклюзивний″ об’єкт, який продається тільки через них, але при цьому оплата послуг агентства проводиться покупцем (хоча послуги виявляються продавцеві), і вся екськлюзівность полягає тільки в тому, що про цей об’єкт ніби як більше ніхто не знає.

Практично не робиться упор у агентств на роботу з первинним ринком житла. Зв′язано це з низькою конкуренцією в Запоріжжі у будівельних компаній, що займаються будівництвом, а також з низькими об’ємами будівництва.
Будівельним компаніям, очевидно, поки не цікаво співробітничати з агентствами при продажі квартир і передавати їм ексклюзивні права на реалізацію, що можна зустріти в інших містах України. Ймовірно, власні відділи з продажу самі справляються поки з поставленими завданнями.Джерело:

Ріелтерськіє послуги на початок року →

Філіальна система

Запоріжжя:  ріелторські послуги на початок року - Філіальна система

Агентства “Адреса”, “Нико”, “Універсал Сервіс” і “Профіт” мають два філіали. Проте кількість філіалів в межах міста для агентства - величина не постійна.
Як приклад - агентство нерухомості “атланта” на початок 2007 року мало в Запоріжжі 4 філіали (один з яких - спеціалізований центр комерційної нерухомості) і один в Мелітополі, на початок 2008 року залишився тільки один в Запоріжжі.
Деякі з агентств Запоріжжя є частиною мережі агентств. Скажімо, запорізький офіс “Атланти” - частина всеукраїнської мережі агентства нерухомості “атланта”, представлених в семи містах України і з головним офісом в Одесі, а агентство “Ялта Ситі” має представництво в Криму (Ялта) і в Москві. Джерело: b-n.net.ua

Філіальна система →