Вартість послуг


« Ріелтерськіє послуги на початок року   |   Компанії Логіка »

Запоріжжя:  ріелторські послуги на початок року - Вартість послуг В цілому по місту ставу стандартна - 3% від вартості об’єкту, що набуває, при великій вартості об’єкту деякі агентства готові обговорювати можливість знижки. Є також агентства (зовсім дрібні), які готові працювати і за 1-2%. Таке зниження вартості послуг - один з методів конкурентної боротьби.

Вартість послуг з оренди комерційної нерухомості - 50% від вартості місячної орендної плати, послуги з оренди житла - 50-60% від розміру місячної орендної плати.

Далеко не всі агентства нерухомості в Запоріжжі представлені в інтернеті, на початок року свій сайт мають тільки близько 20% компаній.
Пояснюється це методами роботи більшості агентств - упор робиться на недорогі, такі, що мають найбільший попит, квартири, рекламуються які в основному в друкарських ЗМІ, неготовністю агентств нести витрати по створенню і просуванню сайту і, часто, недооцінкою можливостей, які може надати якісно зроблений і розкручений сайт.
Деякі з агентств чомусь не вважають потрібними навіть ставити адресу свого сайту в блокову рекламу в друкарських ЗМІ, втрачаючи таким чином потенційних клієнтів.

Для запорізьких ріелторов в цілому характерна слабка активність в питаннях навчання, сертифікації, вступу в асоціації і т.д. Так, на початок 2008 року згідно реєстру Асоціації фахівців з нерухомості України (АСНУ), членами Асоціації по Запорізькій області є 27 чоловік, з яких 20 в Запоріжжі, 5 в Бердянську і поодинці в Токмаке і Мелітополі.
Із Запорізьких агентств нерухомості “Арсенал” представлений найбільшою кількістю членів АСНУ - 6 чоловік. Далі йдуть “Реал Сервіс” - 3 людини, по два у агентств “Консул” і “Хортіс Істейт груп”, і п’ять агентств нерухомості, що мають по одному представникові.


Tags: , , , , , ,

Запоріжжя: ріелторські послуги на початок року


Схожі записи