Баня з газобетону: переваги і недоліки
Напевно, більшість людей при згадці про лазню уявляє собі спорудження, складену зі звичайних дерев'яних колод. У сучасних умовах для зведення такої звичайної баньки потрібні хороші фінансові вкладення. А для будівництва власними силами - спеціальних знань, спец. засобів і великих трудовитрат.
Так як пристрій лазні з дерев'яних деталей вимагає серйозних грошових витрат, на допомогу приходять інші більш дешеві альтернативні матеріали. До таких будівельних матеріалів в першу чергу слід віднести газобетон.
Вы можете ущнать подробную информацию о том, как сделать слив в бане прямо сейчас на нашем ресурсе.
При будівництві лазні з газобетону можна знайти як плюси, так і мінуси. Для будівництва з газобетону ви значно заощадите не тільки фінансові кошти, але свої трудовитрати, а також скоротіть терміни будівництва. Але така споруда має деякі недоліки.
Основні характеристики матеріалу
Блоки з газобетону - це найперспективніший будівельний матеріал в даний час. Основні характеристики газобетонних блоків відповідають головним параметрам, які необхідні для будівництва лазні своїми руками.
Баня з газобетону
Зазвичай газобетонний блок виробляється за стандартними габаритами: 100 * 250 * 625 мм. Для виробництва цього матеріалу виготовляють суміш, яка складається з цементу, піску, вапна, води і дрібнодисперсного алюмінієвого порошку. У спеціальному автоклаві з вище зазначеної суміші утворюється твердий склад. В автоклаві в процесі реакції лугу з алюмінієвим порошком склад спінюється, що в затверділому стані забезпечує пористість блоку. Пориста структура газобетонного блоку забезпечує таку здатність, як висока теплоізоляція.
Не дивлячись на свої габарити при стандартних розмірах, блок важить всього близько 8 кг. Це властивість не впливає на високу міцність газобетону. Залежно від марки цементу, який додається в вихідну суміш, готовий газобетон витримує навантаження від 1,5 до 3,5 кгс / см. Газобетон поєднує в собі відмінні характеристики по легкості, міцності і теплоізоляції.