Меблі для дитячої кімнати: як її вибрати
Меблі для дитячої кімнати
Отже, Ви вирішили облаштувати дитячу кімнату, і перед Вами постала проблема вибору спеціальних меблів для дитячої кімнати. Для початку задумаємося про те, чому ж існує меблі для дорослих і меблі для дітей?
Все просто - доросла меблі не зовсім підходить для підростаючого маленького чоловічка, а іноді і просто шкодить його здоров'ю.
Коли Ваш малюк досягає 2 - 3 річного віку, він починає сприймати себе, вже як окрему, унікальну особистість. Йому дуже хочеться наслідувати старшим, тому він віддає перевагу таким іграшкам, які імітують дорослі речі - наприклад, машинки, літачки, дитячий посуд, пістолети і т.д. Ось і дитячі меблі створюється, враховуючи цю вікову особливість. У дитини нарівні з батьками теж є «важливі» справи і йому просто необхідно мати своє місце для ігор, малювання, складання конструктора.
Гидроизоляция деформационных швов купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
Однак дитячі меблі не тільки відповідає вимогам маленької «особистості» походити на дорослих, але ще і надає певний комфорт. Сидіти за звичайним столом дитині просто незручно, адже він змушений весь час тягнутися до предметів, що знаходяться на ньому. Підкласти подушки на стілець - теж не вихід, тому що дитина, сидячи на них, не зможе весь час тримати спину прямо. Звідси - швидка стомлюваність, викривлення постави, неправильне розвиток скелета. Не можна малювати, читати, ліпити, якщо поверхня стола розташована надто близько до очей, інакше можна заробити проблеми із зором.
Взагалі, звичайно, можна організувати місце для малюка і за своїм робочим столом, але попередньо добре обміркувати і правильно розташувати його на цьому місці. Однак, якщо у Вас в будинку будуть дитячі стіл і стільчик, не доведеться ламати голову над тим, як же посадити дитину і при тому не нашкодити його здоров'ю. Дитячі меблі з легкістю виконає цю функцію. Так як же правильно її вибрати?
Отже, перш за все, враховуємо вік дитини. Для дітей дошкільного віку існує п'ять стандартних розмірів меблів. Наприклад, якщо зростання дитини близько 1 метра - висота стільниці повинна бути 45 см, а сидіння стільчика - 26 см. Дитина росте, а значить, меблі повинні змінюватися разом з ним і відповідати її віку. Не варто використовувати дитячі дерев'яні люльки до того моменту, поки вони не розваляться, або поки ноги дитини не стануть діставати до підлоги. Якщо ж ви хочете заощадити і гроші і час на переустановку і пошук нових меблів, краще відразу придбати трансформовані стіл і стільчик, які будуть «рости» разом з вашим чадом.
Що ж стосується матеріалів, то вони можуть різні: ДСП, пластик. Але краще, звичайно ж, придбати меблі з натурального дерева, наприклад - з сосни. Крім того, що цей матеріал, безсумнівно, екологічніше того ж легкого і безпечного пластика, він ще й досить простий у застосуванні і підійде до будь-якого інтер'єру. Ціна Вас теж помітно порадує і не «вкусить», адже сучасні виробники враховують бажання батьків дбає про здоров'я та комфорт своїх дітей.