Шумоізоляція бетонної підлоги в квартирі
Причин для виконання шумоізоляції статі безліч. Кому не хочеться прийти додому після робочого дня і провести вечір в тиші, не слухаючи шумів, які йдуть від сусідів ...
Також не менш неприємно, і самому приносити такі незручності людям.
Саме тому, під час ремонту незайвим буде виконати шумоізоляцію бетонних підлог і тим самим позбутися від безлічі проблем.
процес шумоізоляції
Качественный профнастил под дерево Вы можете купить на сайте http://l-profil.com.ua/tovars/ecoprint/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
Щоб виконати таку шумоізоляцію статі, потрібно спочатку повністю видалити стару стяжку. Після цього заливають нову стяжку, використовуючи плаваючий метод, тобто її відділяють від плит перекриття і стін. Для цього плити спочатку накривають щільною целофановою плівкою, щоб під час роботи, волога не проступала на стелі сусідів.
Далі, на плівці розкладають пінопласт, він і буде грати роль шумоізоляції. Вибирати пінопласт потрібно по декільком вимогам:
Він повинен бути максимальної щільності або ще краще використовувати пінополістирол. Якщо стяжку заливати за м'якшим пінопласту, то вона може з часом просто луснути.
Дуже важливий момент - це товщина звукоізоляційного матеріалу, від цього залежить його здатність поглинати шуми. Якщо використовувати пінопласт, то він повинен бути товщиною 50 мм. Якщо пінополістирол - то 30 мм.
Після відділення стяжки від перекриття, потрібно відокремити її і від стін. Для цього можна купити полістироловий стрічку або використовувати підкладку з аналогічного матеріалу, нарізавши її смугами. Далі, прокладку з полістиролу укладають уздовж стін.
Наступний етап спрямований на посилення стяжки. Найкраще тут використовувати металеву сітку з осередками 50х50 см або 100х100 см. Ця сітка і укладається зверху пінопласту. Потім робота виконується за стандартною схемою - спочатку встановлюють маяки, і по ним вже заливають стяжку.
Але тут є кілька нюансів:
1. Установка маяків. Закріпити їх на пінопласт просто так не вийде, так як цемент до нього пристає, а через перепади на плитах, пінопласт може ще і прогинатися, тим самим порушуючи площину. Тому можна вирізати в шумоізоляції отвори або краще використовувати регульовані кріплення для маяків. Вони менше стикаються з перекриттями, що відбивається на якості шумоізоляції.
2. Товщина стяжки. Стяжку можна заливати товщиною менше 50 мм, так як менший шар може просто потріскатися.
3. Час висихання. До повного висихання таку конструкцію краще не турбувати. Так як пінопласт сам по собі гнучкий, один невірний рух і стяжка трісне.
Це весь процес шумоізоляції бетонної підлоги. Як видно, цей процес трудомісткий, але все ж нескладний. Особливо це стосується приготування розчину, тому щоб полегшити собі роботу можна скористатися бетономішалкою.