Тканинна стеля своїми руками
Установка тканинних натяжних стель не вимагає використання специфічного дорогого устаткування. Для проведення монтажу плівок ПВХ обов'язково потрібно теплова гармата, обігріває повітря приміщення для розтяжки стельового полотна. Монтаж тканинного стелі не впливає на стан приміщення, тому вам не доведеться витрачати час на тривалу прибирання і навіть закривати меблі. Зважаючи на всі ці аспектів, тканинний стеля своїми руками - це цілком реальна задумка, для втілення якої потрібно лише терпіння і акуратність.
Блог только для взрослых find more info не упустите информации, которая разнообразит Вашу личную жизнь.
Як вибрати стелю
На жаль, професійні стелі з безшовної тканини від провідних європейських виробників відсутні в будівельних магазинах у відкритому доступі. Щоб купити якісний німецький або швейцарський натяжна тканинний стеля, доведеться звернутися в спеціалізовану дилерську компанію.
Тканинний натяжна стеля своїми руками може бути виконаний також зі звичайної тканини. Правда вам доведеться сильно постаратися, щоб знайти матеріал достатньої ширини. Будь-шов або стик при установці натяжної стелі може перетворитися як в естетичну, так і в практичну проблему. Перед закупівлею тканини зніміть виміри кімнати і купуйте матеріали з невеликим запасом.
Розмічаємо і встановлюємо стелю
Відміряйте не менше 4 см від найнижчої точки дійсної стельової плити. За допомогою будівельного рівня позначте лінію, по якій по периметру кімнати буде кріпитися профіль майбутнього натяжної стелі. Не забудьте протягнути проводку для освітлювальних приладів і виконати в тканини отвори в місцях їх розташування.
Фіксуючий профіль слід закріпити на стінах, обрізавши кути в місцях стикування під 45 градусів. Після цього можна приступити до закріплення тканини в профіль, починаючи від центру стіни і поступово рухаючись до кутів кімнати. Заправляти тканину в кутах слід в останню чергу. Дуже важливо стежити за тим, щоб на поверхні натяжної стелі не утворювалося складок, зморшок і зсувів. Намагайтеся рівномірно натягувати тканину, це дозволить запобігти деформації і провисання.
Якщо на поверхні тканини все-таки виникли складки, постарайтеся усунути їх за допомогою будівельного фена: на маленькій потужності акуратно прогрівайте тканину в проблемній ділянці.